لوگو مجتمع پارسیان دیتا

دست خالی برنگرد!

برای آن که وقتتان مفیدتر سپری شود ، نیازی نیست خیلی به خودتان سخت بگیرید.فقط هدف داشته باشید!همین!ارزش زمان شما در حدی بالاست که بدون هدف ، سرمایه ی عظیمی را تلف کرده اید.به این فکر کنید که در هر کسری از زمان شما در حال پرداخت هزینه ی بالایی هستید.اگر متقابلا نتوانید چیزی به دست بیاورید ، بازنده خواهید بود.

time-management

زمانی که برای نظافت ، ورزش ، آموختن علم و کار ، تمدد اعصاب ، بازسازی روحیه و روان و ... می گذرانید ، بی شک بهترین دستاوردها را خواهید داشت.اما زمان هایی که به استراحت بیش از حد ، وبگردی بدون هدف و نظیر این موارد ، از جمله اوقات هدر رفته و تلف شده ی شما خواهد بود.زمانی که باید به آن هدف ببخشید تا دستاورد مناسبی داشته باشید.

استراحت خوب است ، اما بدن انسان به حد معینی استراحت نیاز دارد.لزومی ندارد که زمان زیادی را به آن اختصاص دهید.یعنی از آن حد به بعد شما در حال اتلاف وقت خود هستید.

مدیریت-زمان-و-قدرت-جادویی-۱۴۴۰-که-معجزه-ثانیه-هاست

اگر از آن دسته آدم هایی هستید که مدت زیادی را در اینترنت به وب گردی سپری می کنید ، به خودتان وعده ندهید که دیگر سراغ آن نمی روم.بلکه سعی کنید هدف بگذارید.مثلا کافیست بگویید و بخواهید که وب گردی را به قصد آشنایی با فنون هنری دکوراسیون دنبال خواهید کرد و واقعا نیز همین کار را بکنید.اگر به رشته ی حرفه ای و شغلی خود علاقه مند هستید ، پیشنهاد ما دنبال کردن مطالب و مقالاتی است که به هر نحوی با آن مرتبط باشد.چرا که این امر می تواند افزایش درآمد و موفقیت کسب و کار شما را به دنبال داشته باشد.من افراد زیادی را می شناسم که گسترش کسب و کار خود را با وب گردی هدفمند خویش به وجود آورده اند.آرایشگر های حرفه ای که مدل ها و ابزارهای روز را از طریق وب ، انتخاب می کنند ، طراحان مد که بسیار ی از ایده هایشان را از طریق دنیای وب می گیرند ، حتی طراحان فرنیچر و وسایل منزل نیز از این امر بهره می گیرند و ... .

books-ipad
خیلی از ما روزانه زمان زیادی را در اینترنت می گذرانیم.اما انتهای کار ، هیچ دستاوردی نداریم.تنها اخبار روز مره را خوانده ایم و چند تصویر را هم به به و چه چه گفته ایم.غافل از این که می توانستیم در همین زمان اطلاعات مفیدتری کسب کنیم و حتی درآمدزایی کنیم.این که زمان زیادی را در اینترنت می گذارنیم مساله ای نیست ، مساله چگونه گذراندن آن است.
در دنیای وب خیلی سرگرمی وجود دارد اما بیهوده نیستند!بستگی به هدف و میزان زمان صرف شده حول یک محور خاص دارد.به عنوان مثال من همواره به مطالب دکوراسیون و معماری داخلی منازل علاقه مند بودم.هرچند حرفه ی فعلی من دنیای متفاوتی دارد اما جدا از جمع آوری آرشیوی از تصاویر دکوراسیون محبوب خودم ، من تکنیک ها و اصول چیدمان فضا و رنگ را آموختم.هرچند زمانی از من صرف این موضوع شد اما آموخته هایم خیلی ارزشمند هستند و اصلا از آن زمان به عنوان یک زمان تلف شده یاد نمی کنم.من از تکنیک هایی که آموخته ام ، استفاده می کنم.
اگر علاقه مندی خاصی دارید ، دنبال آن بروید به شرطی که وب گردی شما هدفمند باشد و در انتها حرفی برای گفتن داشته باشید.حتی اگر به قصد سرگرمی به گشت و گذار در اینترنت می پردازید ، می توانید موضوعاتی را انتخاب کنید که حداقل در زندگی روزمره بهره ببرید.به عنوان مثال زنان ، می توانند دنبال کننده ی موضوعات هنری و تخصصی خودشان باشند و یا یک زبان خاص را آموزش ببینند.

در دنیای وب شما می توانید مهارت و هنرهای زیادی ببینید و چیزهای زیادی یاد بگیرید.همه ی این ها به خودتان بستگی دارد.این که با موضوع و محتوایی که دنبال می کنید می توانید به درآمدزایی برسید و کارتان را رشد دهید ، به خودتان بستگی دارد.
ممکن است شما ساعات زیادی صرف خواندن مطالب و یا تصاویری کنید که هیچ بار و ارزشی برایتان نخواهد داشت.بهتر است پیش از آن که بخواهید چیزی را جست و جو کنید ، کمی با خودتان فکر کنید و هدفی بگذارید که پس از وب گردی ، دست خالی نباشید.هدف شما می تواند تهیه ی آرشیو اطلاعات ، ایده گرفتن ، آموزش ، کسب درآمد و ... باشد.

مطالب مرتبط

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

خبرنامه

جستجو