لوگو مجتمع پارسیان دیتا

طراحی و برنامه نویسی انواع سیستم های تلفن گویا و voip

سیستم های تلفن گویا و voip

سیستم تلفن گویا به عنوان یک سیستم پاسخگوی 24 ساعته به تماسهای تلفنی جهت یک پارچه سازی بخشهای مختلف سازمانها،شرکت ها و … مورد استفاده قرار میگیرد. سیستم تلفن گویا قادر به ارائه سرویسهای گوناگونی بوده و بسیاری از نیاز های مشتریان را به صورت خودکار پاسخ میگوید و موجب صرفه جویی در هزینه، زمان و همچنین رضایتمندی مشتریان می گردد. با توجه به کاربردهای گوناگون و نیازهای متفاوت شرکتها و سازمانها، علاوه بر ارائه امکانات کلی سیستمهای تلفن گویا، نرم افزار تلفنی پارسیان دیتا میتواند به سرعت مطابق نیازهای سازمان طراحی گردد. سازمانها می توانند بر حسب نیاز خود، نحوه ارائه خدمات، روال پاسخگوئی به تماسها، پخش پیغامها، منوهای صوتی، دریافت اطلاعات و ارسال فکس از طریق خط تلفن و... را مشخص نمایند. همچنین این نرم افزار قادر است با اتصال به انواع بانکهای اطلاعاتی موجود در سازمانهابوده، و میتوان نرم افزار تلفیقی کار آمدی را طراحی و تولید نمود.برخی از امکانات و قابلیت های سیستم به شرح زیر میباشد.

نمونه صدای تلفن گویا

منشی خودکار (ivr)

این قابلیت نرم افزار به عنوان جایگزین منشی در سازمان جهت اداره کلیه امور تلفنی بصورت خودکار بکار می رود. نرم افزار پس از پاسخگویی به صورت خودکار و جوابگوئی به تماس مشتری ،پیام خوش آمدگوئی پخش کرده و سپس سیستم تماس گیرنده را جهت اتصال به شخص و یا بخش مورد نظر راهنمائی می نماید. در صورت عدم پاسخگوئی و یا مشغول بودن خط داخلی، تماس گیرنده می تواند با اپراتور صحبت کند و اطلاعات تکمیلی درخواست نماید و یا توسط اپراتور به مقصد بعدی هدایت شود. این سرویس قادر به ارائه ساختار های متفاوتی بر اساس نیاز مشتریان بوده و میتوان به صورت دلخواه پیاده سازی گردد.

تلفن مبتنی بر بستر شبکه(voip)

VOIP ( انتقال صوت بر پایه پروتکل اینترنت ) که با نام IP تلفنی نیز از آن یاد می شود، امکان استفاده از اینترنت و شبکه های کامپیوتری را برای مکالمات تلفنی فراهم می نماید. در مقابل استفاده از خطوط تلفن سنتی ، VOIP از فن آوری دیجیتال استفاده می نمايد. پیشرفت شگفت انگیز فناوری در تلفنهای مبتنی بر IP با حذف مرزهای سنتی، دنیای جدیدی از ارتباطات را برای مدیران هوشمند سازمانها به ارمغان آورده است. برای سازمانها و موسساتی دارای بیش از یک شعبه که نیاز به بیش از یک داخلی در خارج از مقر اصلی سازمان دارند، تکنولوژی VOIP قادر است ارتباط بین 100ها شعبه آنان را برقرار کند که هر کدام از این شعبات نیز خود برخوردار از یک سیستم مستقل تلفنی عادی یا بر بستر IP می باشند. با سیستمهای VOIP دیگر فرقی بین پرسنل این شعبات با پرسنل دفتر مرکزی شرکت از لحاظ تماس گیرندگان نیست چراکه همه پرسنل در یک شبکه تلفنی پاسخگوی تماس گیرندگان خواهند بود.

برخی از محصولات تلفن گویا

مراحل انجام پروژه از شروع تا پایان

ارسال درخواست
شما می توانید از انتهای صفحه درخواست مشاوره جهت طراحی وب اپلیکیشن خود را برای ما ارسال کنید.
تماس تلفنی کارشناسان با شما
کارشناسان بعد از مشاهدۀ درخواست جهت راهنمایی و مشاوره با شما تماس خواهند گرفت و در صورت لزوم جلسۀ حضوری جهت بررسی و تحلیل نیازهای شما و آشنایی با استاندارها و سطح توانایی ما دعوت خواهند کرد.
جلسه بررسی نیازهای شما و ارائه پیشنهادات ما
در این جلسه که به صورت حضوری یا تلفنی بر گزار می شود هدف شما از راه اندازی سرویس و ساختار اصلی آن مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
عقد قرار داد
در فرم قرار داد که به امضای دو طرف خواهد رسید تمامی وظایف ما و شما با رعایت تمامی مسائل حقوقی و تاریخ دقیق شروع و پایان پروژه مشخص خواهد شد.
پرداخت ۵۰% هنگام عقد قرارداد
هنگام عقد قرار داد ۵۰% مبلغ کل قرار داد به عنوان پیش پرداخت دریافت می شود.
ارسال محصول
ارسال بسته نرم افزاری به همراه سخت افزار و نصب در محل توسط تیم فنی.
کنترل کیفیت عملکرد
کلیه امکانات سیستم به صورت مجزا از نظر کیفیت و کارایی کنترل شده
رفع اصلاحات نهایی
اصلاحات نهایی محصول جهت بهبود کارایی آن به در خواست کارفرما اعمال میشود.
تسویه حساب و آغاز پشتیبانی
بعد از بررسی عملکرد محصول و قبل از انتشار پروژه، مبلغ باقی ماندۀ پروژه دریافت خواهد شد.
جلسه آموزش
در جلسه آموزشی که به صورت حضوری یا ارتباط از راه دور انجام می شود و نحوۀ مدیریت آموزش داده خواهد شد.

پشتیبانی و خدمات پس از فروش

ارائه خدمات پشتیبانی و نگهداری نرم افزار در ادامه استقرار و را اندازی سیستم ها و به منظور حفظ کارائی سیستم ها و تداوم سرویس دهی آنها بوده که تمامی محصولات شامل یک سال پشتیبانی رایگان بوده و بعد از این مدت در قالب قراردادهای نگهداری و پشتیبانی ارائه میگردد

خدمات پشتیبانی و نگهداری با روش های زیر قابل ارایه خواهند بود

- پاسخگوئی از طریق تیکت

- پاسخگوئی از طریق تلفن

- پشتیبانی از طریق اینترنت و با برقراری ارتباط برخط(ONLINE) با کامپیوترهای کارفرما و رفع اشکال آنی

- حضور کارشناسان در محل کارفرما و رفع اشکال حضوری

جهت مشاوره و سفارش فرم را تکمیل نمایید

خبرنامه

جستجو