لوگو مجتمع پارسیان دیتا

ارائه خدمات نرم افزاری با کیفیت با قیمت مناسب

 خدمات ارزان و با کیفیت پارسیان دیتا

چرا همیشه قیمت بالا دلیل بر کیفیت خدمات نیست؟


بر خلاف باوری که در مورد بعضی از محصولات هست که قیمت بالاتر ، کیفیت بالاتری را به همراه دارد ؛ همیشه 100٪ درست نبوده البته منکر این  مسئله نمیتوان شد که کیفیت بالاتر هزینه بالاتری را در بر نخواهد داشت بلکه در بعضی از مواقع میتوان با  همان هزینه کیفیت بهتری را هم بدست آورد.

apple

نمونه بارز این موضوع میتوان به شرکت های بزرگی مثل اپل اشاره کرده که با اینکه شرکت چند ملیتی بوده و ماهیت امریکایی دارد ولی محصولات خود را در کشور هایی از جمله چین تولید میکند.هدف اپل از این کار چه بوده؟ پاسخ:هزینه تمام شده پایین تر و کیفیت بالاتر تولید که شامل نیروی کار ارزان و متخصص میباشد.
 این مسئله در ایران هم وجود دارد.کالا و خدماتی که در شهرهای بزرگ و مکان های گران قیمت ارائه میشود از کالا و خدماتی که در مکان هایی با هزینه پایین تر ارائه میشود گران تر است.و دلیل بر کیفیت بهتر محصول نخواد بود.پس چرا  قیمت محصول و خدمت با هم تفاوت زیادی دارد؟در پاسخ به این مسئله میتوان گفت که هزینه تمام شده کالا و خدمات گران تر  بوده و ارائه دهنده محصول و خدمات مجبور خواهد بود کالا و خدمات را با قیمت بالاتری عرضه کند تا بتواند هزینه های بالای محصول را جبران کند  .       

طراحی سایت تلفن گویا و برنامه نویسی ارزان
از این رو تولید کننده جهت بهره وری و سود بیشتر باید بکوشد هزینه تمام شده محصول را کاهش دهد و از طرف دیگر کیفیت را افزایش دهد بنابراین با هزینه پایین تر کیفیت بالاتری را ارائه خواهند داد.
 
هزینه تمام شده پایین تر در  ارائه خدمات شامل چه چیزهایی میشود​؟
هزینه مکان قرار گیری خدمات(اجازه ملک و…)
هزینه ایاب و ذهاب
 هزینه نیروهای ارائه دهنده خدمات
و….
مجتمع نرم افزاری داده پرداز پارسیان با کاهش هزینه های فوق توانسته قیمت تمام شده خدمات خود را کاهش و در عوض کیفیت و تخصص کارشناسان را افزایش دهد و در نتیجه با قیمت مناسب ، خدمات با کیفیتی را ارائه نماید.

خدماتی که این مجتمع توانسته با صرفه جویی در هزینه های جانبی محصول با قیمت مناسب و کیفیت عالی ارائه نمایید شامل موارد ذیل میگردد.

مجتمع نرم افزاری داده پرداز پارسیان با تکیه بر متخصصین حوزه های مختلف کامپیوتر توانسته خدمات فوق را با مناسب ترین قیمت در اختیار هم وطنان مان در سرتاسر ایران عزیز بگذارد.مفتخریم در حال ارائه خدمات با کیفیت و قیمت مناسب و به صورت 24 ساعته به هم میهنان عزیزمان هستیم.

هم وطنانمان از سر تاسر کشور و بدون محدودیت جغرافیای میتوانند از طریق فرم سفارش محصول در خواست خود را ارسال نمایند کارشناسان پس از مشاهده جهت مشاوره و ثبت نهایی درخواست به مشتری تماس گرفته خواهند گرفت و یا هم چنین میتوانند از طریق مشخصات درج شده در قیسمت تماس با ما درخواست خود را به همکاران ما منتقل نمایید.

کلیه خدمات نرم افزاری از قبیل طراحی سایت ، برنامه نویسی انواع نرم افزار ، طراحی گرافیک و تلفن گویا  از راه دور انجام میپذیرد و محصولاتی که شامل سخت افزار بوده به آدرس مقصد ارسال میگردد و توسط کارشناسان مربوطه نصب خواهد گردید.در مواردی که نیاز به حضور کارشناسان در محل باشد جهت نصب و عیبیابی محصول، کارشناس به محل اعزام خواهد شد.

کلیه محصولات  شامل یک سال  خدمات پس از فروش و گارانتی خواهد بود.

سفارش محصول

مطالب مرتبط

مزایای استفاده از تلفن نرم افزاری در مرکز تلفن

  مزایای استفاده از تلفن نرم افزاری در مرکز تلفن یکی از دلایل فراگیر شدن

چگونه محتوایتان را با سئو بهینه سازی کنید؟(بخش اول

یک سری راهنماهایی وجود دارد که همواره می توانید از آن ها استفاده کنید تا محتوایتان

گرافیک نرم افزاری

گرافیک نرم افزاری خیلی مهم هست.نرم افزارو که باز می کنی اولین چیزی که می بینی گر

نرم افزار پرونده سازی کاربران

همه می دونیم که مرتب بودن خیلی خوبه!نظم باعث می شه همه چیز زیباتر به نظر برسه و سر

کار با پاراگراف و قالب‌بندی متن در بوت‌استرپ

کار با پاراگراف‌ها اندازه فونت جهانی بوت استرپ 14px با ارتفاع خط 1.428 می‌باشد

خبرنامه

جستجو