لوگو مجتمع پارسیان دیتا

درباره ما

مجتمع نرم افزاری داده پرداز پارسیان ، از سال 1394 فعالیت خود را به صورت مجازی آغاز نمود.ابتدایی ترین دپارتمان و فعالیت این مجتمع در زمینه ی طراحی وب سایت بود.این مجتمع در سال 1395 موفق به اخذ مجوزات لازم شده و هم اکنون تیمی متشکل از افراد متخصص و حرفه ای در این مجتمع مشغول به کارند.در اواخر سال 1394 ، دپارتمان های این مجتمع گسترش یافته و طراحی نرم افزار ، تلفن گویا ، فروش اس ام اس پنل را نیز در بر گرفت.

تخصص ، نظم و ارتباطات قوی سه شرط اصلی ورود به این تیم می باشد.شعار این تیم "ما اطمینان را به وجود می آوریم." است.این یکی از اصولی ترین محورهای فعالیت در این تیم می باشد.لذا فعالیت ها کاملا مشتری محور بوده و در بستر امن پرداختی و تحویل کالا بین کارفرما و پیمانکار ، انجام می گردد.رضایت و آرامش مشتریان این مجتمع ، حاکی بر صحت این امر می باشد.

در این مجتمع ، مشتریان گاملا ناظر بر فعالیت های خود می باشند.لذا عقب گرد در سناریوی تحویل خدمت به مشتریان نسبتا ناممکن می باشد و این امر موجب تحویل به موقع کار در صورت همکاری متقابل مشتریان ، می باشد.

طراحی و پیاده سازی انواع وب سایت ها ، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای تحت وب ، طراحی و پیاده سازی تلفن گویا ، طراحی و پیاده سازی ایده های برتر و کامل استارتاپی ، ارائه ی هاستینگ و اس ام اس پنل با نرخ مناسب و سرعت عالی ، طراحی انواع کارهای گرافیکی و هنری و ... از جمله فعالیت های اصلی این مجتمع می باشد.

خبرنامه

جستجو